Rasti

Apie bendrovę

Be Lap 2012, Vaillant Group International GmbH įkurta jos pusėje Remscheid. Vaillant Group International GmbH yra tris svarbius markių Vaillant grupės šalyse, kuriose iki šiol nėra atskiras Vaillant "grupės pardavimai bendrovė yra. Siekiama plėtoti naujus ir esamus rinkos bendrovei, kuri yra Vaillant Group International GmbH tik eksportuojanti įmonė Grupės. Pardavimų skyrius resp. filialai Minske ir Dubajus taip pat prekybos atstovai Portugalijoje ir Suomijoje remti šio tikslo vietoje. Vaillant Lietuvoje pristatytas nuo 1996 metų. Partnerio būveinė yra Vilniuje.

Įmonė «Vaillant» yra lyderė tarptautinėje šildymo technologijų rinkoje. Įmonė «Vaillant" visame pasaulyje siūlo savo klientams ekologiškai švarias ir energiją taupančias šildymo sistemas, kuriose dažniausiai naudojami atsinaujinantys energijos šaltiniai ir dujos. Produkcijos asortimentą sudaro aukšto efektyvumo šildymo prietaisai, kuriuose naudojamas iškastinis kuras ir protingos kontrolės sistemos, taip pat šilumos siurbliai ir saulės kolektorių sistemos.

«Vaillant» Lietuvoje atstovauja oficialus kompanijos Vaillant Group International GmbH, esančios Remscheid, Vokietija, partneris. Vaillant Group buvo įsteigta 1874 metais ir iki šiol yra šeimos įmonė.

"Vaillant" pristatyta Lietuvos rinkoje paskutiniajame XX a. dešimtmetyje.