Rasti

Apie bendrovę

Vaillant yra tarptautinė šildymo, karšto vandens ir oro kondicionavimo technologijų rinkos lyderė. Savo klientams visame pasaulyje Vaillant siūlo šildymo, karšto vandens ir oro kondicionavimo sistemas, aplinkai draugiškus ir energiją taupančius gaminius, kurie daugiausia gaminami naudojant atsinaujinančius energijos šaltinius. Gaminių asortimentą sudaro saulės šiluminės, šilumos siurbliai, oro kondicionavimo sistemos, vėdinimo sistemos mažai energijos naudojantiems namams, kombinuota šilumos ir elektros energijos gamyba, didelio efektyvumo iškastinio kuro šildymo prietaisai ir išmaniosios valdymo sistemos. Gaminių asortimentą papildo platus paslaugų asortimentas.

Naujos šildymo technologijos kuriamos aštuoniose vietose, o gamyba vykdoma dešimtyje vietų. Vaillant vis dar yra 100 proc. šeimos įmonė.

Inovacinė įmonės širdis plaka Johanno Vaillanto technologijų centre, esančiame "Vaillant Group" būstinėje Remscheide. Čia apie 800 darbuotojų kuria naujoviškas šildymo technologijas, kurios mažina energijos suvartojimą ir CO2 emisiją.

Apie įmonę

Bendrovė Vaillant Group International GmbH, įsikūrusi Remscheide, buvo įkurta 2012 m. lapkričio mėn. Vaillant Group International GmbH yra Vaillant Group pardavimo įmonė šalyse, kuriose ji dar neturi savo patronuojamosios įmonės. Jos tikslas - atverti ir plėtoti naujas ir esamas bendrovės rinkas.

Lietuvoje Vaillant atstovaujama nuo 1996 m., o nuo 2022 m. Vilniuje turi savo pardavimų biurą, techninės pagalbos ir mokymų centrą.