Rasti

Naujos kartos dujiniai kondensaciniai katilai

Ateities sprendimas: ecoTEC

Jis ne tik atitinka naujausius šildymo ir buitinio karšto vandens komforto technologinius standartus – mūsų naujasis ecoTEC dujinių kondensacinių katilų asortimentas atitinka ir ateities iššūkius. Katilai užtikrina didesnį energijos vartojimo efektyvumą, todėl sunaudojama mažiau ir daromas mažesnis poveikis aplinkai. Be to, naujos ir inovatyvios funkcijos, pvz., diegimo asistentas, sutaupo daug laiko.

Gerai jums, gerai jūsų klientams.

Platus dujų tinklas

Naujos dujinio šildymo sistemos įrengimas nesudėtingas. Platus, esamas dujų tinklas užtikrina patikimą energijos tiekimą visose srityse ir sutaupo papildomų statybos darbų ir kaštų.

Kaštų taupymas

Šiuolaikinė dujų kondensacinė technologija optimizuoja energijos, gaunamos deginant dujas, naudojimą. Taip jūsų klientai gali sutaupyti iki 30% šildymo ir karšto vandens ruošimo išlaidų.

Ekologiškas

Jis siūlo geriausią CO₂ balansą tarp bet kurio iškastinio kuro: dujų degimo kondensacinė technologija buvo nuolat tobulinama per pastaruosius dešimtmečius ir energija naudojama efektyviau nei bet kada. Pridėjus į gamtines dujas biodujų ir vandenilio, ateityje šildymas bus dar tvaresnis.

Lanksčios sistemų galimybės

Investavimas į naują dujinio šildymo sistemą reiškia ir investicijas į ateitį. Savo klientams siūlote ne tik laikiną, bet ir lankstų bei perspektyvų sprendimą – tokį, kurį lengva derinti su atsinaujinančiais energijos šaltiniais.

Aukščiausios kokybės sprendimai visiems kliento poreikiams

Mūsų naujos kartos pakabinami dujiniai kondensaciniai katilai sujungia naujausias technologijas su patikrinta vokiška kokybe ir šiuolaikišku dizainu. „ecoTEC plus“ patikimai efektyviau nei bet kada teikia jūsų klientams aukščiausios kokybės šildymą ir karštą vandenį.

ecoTEC plus

Patikimas dujinis kondensacinis katilas su optimaliu kainos ir kokybės santykiu

 • Nereikia rankinio reguliavimo ir nuolat optimizuojamas degimas: adaptacija IoniDetect adaptavimo technologija automatiškai valdo kintamas dujų savybes
 • Naujas ryšio standartas LIN bus suteikia dar didesnį prietaiso diagnostikos lygį, kad įrangos darbas ir aptarnavimas būtų efektyvesnis.
 • Esant techninėms problemoms, didelės raiškos ekrane rodomos tikslios gedimų diagnozės – greitam trikčių šalinimui nereikia atidaryti katilo.
 • Suderintas sąsajos dizainas ir katilo, valdymo ir programos veikimo koncepcija, skirta intuityviam valdymui ir greitam naršymui
 • Naujas klausimais valdomas montavimo asistentas maksimaliai palengvina pradinį šildymo sistemos nustatymą – kad konfigūracija būtų apsaugota nuo gedimų per mažiau nei 2 minutes
 • Suteikite savo klientams galimybę neatsilikti nuo laiko ir integruoti į ateitį orientuotus orientuotas sistemas, pvz., atsinaujinančius energijos šaltinius

Naujos funkcijos trumpai

Dujų pritaikymas su IoniDetect

Ateičiai skirta technologija

 • Automatinis kintamo dujų kokybės pritaikymas be rankinių nustatymų – tiks net ir ateityje
 • Garantuojamas nuolatinis katilo darbas ir visada optimizuotas degimas

Privalumai:

Nuolatinis įrenginio veikimas: geresnis klientų komfortas, nepadidėja energijos sąnaudos ir nereikia koreguoti kompetentingam asmeniui, jei svyruoja pasirinktų dujų rūšių kokybė.

Lin BUS ryšys

Tikslūs katilo duomenys

Naujasis ryšio standartas Lin BUS suteikia dar geresnį prietaiso diagnostikos lygį sąsajoje, kad diagnostika ir aptarnavimas būtų efektyvesni

Mažiau priežiūros pastangų ir efektyvus trikčių šalinimas, kad klientai būtų kuo labiau patenkinti

Privalumai:

Mūsų naujasis Lin BUS palaikymas supaprastina techninės priežiūros specialistų darbą su įrenginiu atliekant diagnostikos, priežiūros operacijas arba šalinant trikdžius. Rodoma informacija yra tikslesnė nei naudojant įprastus metodus. Patikima diagnostika ir efektyvus trikčių šalinimas užtikrina klientų pasitenkinimą efektyviomis darbo eigomis.

Hidraulinio balansavimo asistentas

Optimizuotas šildymo paskirstymas

Šildymo sistemos balansavimas tampa ne varginantis: naudojant skaičiuotuvą ir programas

Garantuoja optimizuotą šildymo tiekimą ir aukščiausią komfortą jūsų klientams

Privalumai:

Sutaupoma laiko naudojant greitus nustatymus

Vamzdyno ir vožtuvo išankstinių nustatymų skaičiuoti nereikia

Patikimas šildymo sistemos balansavimas programos pagalba

Antras paleidimas, derinimas ir reguliavimas nereikalingas

Prietaiso sąsaja

Patobulintas naudojimo patogumas

 • Įrenginio sąsaja su aiškia meniu struktūra, greita navigacija ir viso teksto ekranu
 • Montavimo asistentas žingsnis po žingsnio padės jums atlikti visą paleidimo procesą

Privalumai:

Naujai sukurtas ekranas, diegimo asistentas ir viso teksto ekranas palaiko navigaciją ir geresnį atitinkamų funkcijų supratimą, kad būtų galima greitai nustatyti ir atlikti techninę priežiūrą.

Sistemos apžvalga

Dujų sistema

Sistemos valdiklis

Sistemos apžvalga

 • • Privačiam namui, kotedžui ar butui dujinis kondensacinis katilas ecoTEC plus yra tinkamas sprendimas
 • Sistemos valdiklis sensoCOMFORT valdo sistemą maksimaliai efektyviai ir suderina šilumos šaltinį su pastato šildymo sistema

Dujų sistema

Taip pat rekomenduojame dujinį kondensacinį katilą ecoTEC plus modernizacijos projektams vienbučiuose ar daugiabučiuose namuose. Naują katilą šildymui ir karštam vandeniui ruošti galima lengvai montuoti bet kurioje patalpoje, pavyzdžiui, vonioje ar virtuvėje. Be to, didelio efektyvumo ir tobulesnio valdymo siurblys sunaudoja 30 % mažiau energijos nei dabartinis. Be to, per kelias sekundes pasiūlo pakankamai karšto vandens.

 • Karštas vanduo pasiekiamas vos per kelias sekundes
 • Iki 30 % sutaupoma energijos ir sąnaudų dėl pažangiausios kondensacijos technologijos
 • Lengva valdyti naudojant tinkamą valdiklį ir išmanųjį telefoną kartu su interneto moduliu sensoNET VR 921 arba su programėlėmis pagrįstu valdikliu vSMART

Sistemos valdiklis

SensoCOMFORT VRC 720 yra pagrindinis visos Vaillant sistemos valdiklis.

 • Vienas šildymo, vėsinimo, vėdinimo, karšto vandens ir kaskadinių sistemų valdiklis
 • Pasirenkama išmaniojo telefono programėlė, skirta „Android“ ir „iOS“, kartu su maršrutizatoriumi „sensoNET VR 921“
 • Lengvai nustatomi darbo režimai, leidžiantys sukurti tinkamas komforto temperatūras, kai esate namuose ar išvykę
 • Jis automatiškai pritaiko šildymo galią prie lauko oro sąlygų, patalpos temperatūros ir drėgmės, todėl itin taupo energiją, prailgina įrangos tarnavimo laiką ir sumažina aptarnavimo kaštus