Rasti

Prisijunkite – ir išnaudokite visas savo verslo galimybes!

Pats laikas taupyti laiką – pasitelkus išmaniuosius šildymo sprendimus

Ar visada norite savo klientams suteikti puikų aptarnavimą, tačiau dažnai prarandate brangų laiką dėl nereikalingų ir daugkartinių apsilankymų? Optimizuokite savo kasdienį verslą! Mūsų išmanieji sprendimai nuolat palaiko jums realiojo laiko duomenis apie jūsų klientų prietaisus. Įvykus klaidai būsite automatiškai įspėjami – ir nuotoliniu būdu gausite išsamią diagnostiką. Raskite tinkamą atsarginę dalį ir išspręskite problemą per pirmąjį apsilankymą!

Kodėl verta prisijungti:

Laiką taupanti paslauga

Visada atnaujinta: naudodami išmaniuosius įrankius, tokius kaip serviceASSIST, galite nuotoliniu būdu stebėti savo klientų sistemas ir visus susijusius duomenis. Iškilus techninei problemai, gausite išsamią klaidų diagnozę tiesiai iš prietaiso.

Aktyvūs pranešimai

Jei vienoje iš jūsų klientų šildymo sistemų įvyko klaida, automatinių pranešimų dėka sužinosite pirmieji. Skambinkite savo klientams aktyviai ir suteikite pirminę techninę pagalbą. Galbūt problemą pavyks išspręsti net ir be vizito!

Stiprūs santykiai su klientais

Naudodami naujas diagnostikos įžvalgas išspręsite daugumą problemų pirmojo apsilankymo metu – patobulinta paslauga, kurią įvertins jūsų klientai. Kitas veiksnys, stiprinantis jų pasitikėjimą ir lojalumą: išvengdami nereikalingų daugkartinių apsilankymų, sutaupote ir laiko, ir išlaidų.

Tobulas sistemos valdymas

Mūsų pažangus sensoCOMFORT valdiklis siūlo sprendimą beveik kiekvienam klientų poreikiui: jei jie paprašys atnaujinti sudėtingą šildymo sistemą – jokių problemų! Valdymas tinka iki devynių šildymo kontūrų ir leidžia integruoti atsinaujinančius energijos šaltinius, tokius kaip fotovoltinė, saulės šiluminė energija ar vėdinimas dėl bendro eBUS protokolo.

Perskaitykite, ką mūsų montuotojas Johnas Woodas sako apie darbą su Vaillant išmaniosiomis sistemomis

1. Kodėl diegiate išmaniuosius šildymo produktus?

"Aš juos montuoju, nes jie atitinka katilus plius nuo 2018 optimizuoja sistemų darbą, jie taip pat yra belaidžiai ir daugumai namų savininkų patinka šis pranašumas."

2. Kaip išmanieji šildymo produktai jums padeda kasdieniame profesiniame gyvenime?

"Jie padeda, nes per valdiklį galite tiksliai matyti, ką jūsų šildymo sistema veikia, tai padeda išsiaiškinti tikrąją pageidaujamą namo temperatūrą ir taupyti energiją ir dujas."

3. Kokia jūsų patirtis naudojant „Vaillant“ išmaniuosius šildymo produktus?

"Vaillant valdiklius montuoju jau maždaug 8 metus. Buvau vienas pirmųjų montuotojų, įdiegusių vSMART, kiekviename mano montuojamo Vaillant katilo sistemoje visada bus "Vaillant" valdymas. Sakyčiau, mano žinios apie Vaillant valdiklius yra labai geros. Tai suteikia man reikalingos informacijos, kad padėčiau namų šeimininkui suprasti, kodėl tikrai gerai Vaillant valdiklius sumontuoti su Vaillant katilu.

Minimalios montavimo pastangos maksimaliam klientų pasitenkinimui

Mūsų tikslas – kad Jums būtų kuo patogiau įdiegti išmaniąją šildymo sistemą savo klientams. Štai kodėl mes suteikiame jums visus reikalingus komponentus ir įrankius vienoje pritaikytoje pakuotėje, įskaitant valdiklį su interneto maršrutizatorium. Patogiai įdiegiate visus komponentus naudodami „plug and play“ funkciją – greitai ir saugiai.

Tą patį komfortą užtikrina mūsų sensoAPP, su kuria jūsų klientai gali valdyti šildymo sistemą išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Beje: dėl savo suderinamumo mūsų išmanusis paketas netgi tinka senesnėms 2007 m. šildymo sistemoms atnaujinti – nereikia pirkti naujo katilo.

Protingi sprendimai kiekvienam poreikiui

Skirtingoms šildymo sistemoms reikalingi skirtingi sprendimai: nuo paprastų iki pažangių sistemų – mes siūlome Jums tinkamus išmaniuosius produktus ir paslaugas.

Pritaikymo atvejis

Išmanusis valdymas

Išmani paslauga

Pritaikymo atvejis

Apartamentai su paprasta šildymo sistema

Šiais laikais beveik viską galime patogiai valdyti išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Stebėdami šildymo sistemą galime būti ramūs. Tai taikoma ir mūsų energijos sąnaudoms, todėl jūsų klientai vis dažniau prašo išmanios šildymo sistemos.

 • Mūsų modernus vSMART išmanusis valdymo blokas yra puikus sprendimas mažiems butams iki 60 kvadratinių metrų
 • Jūsų klientai gali valdyti savo paprastą šildymo sistemą dujiniu kondensaciniu katilu iš bet kur ir bet kada
 • Suderinamas su naujomis ir su esamomis šildymo sistemomis

Išmanusis valdymas

vSMART

Mūsų išmanusis vSMART belaidis valdiklis, dirbantis pagal šildymo kreivę, siūlo modernų valdymo sprendimą paprastoms šildymo sistemoms.

 • Pilnas valdymas iš bet kur ir bet kada: patogiai per išmanųjį telefoną ir planšetinį kompiuterį
 • Sumanus šildymo valdymas pagal laiką leidžia sutaupyti tiek energijos, tiek išlaidų
 • Dėl skaitmeninės oro duomenų prieigos nereikia papildomo lauko temperatūros jutiklio
 • Tinka Vaillant dujinio šildymo sistemoms su eBUS sąsaja, nuo 2007 m
 • Suderinamas su Amazon Echo

Išmani paslauga

serviceASSIST

Naudodami serviceASSIST gausite galingą skaitmeninį produktą, kad galėtumėte valdyti savo klientų prietaisus ir optimizuoti kasdienį verslą.

 • Gauti visus diagnostikos duomenis ir aktyvius pranešimus apie prijungtas šildymo sistemas nuotoliniu būdu
 • Lengvai valdykite savo klientų šildymo sistemą biure arba kelyje
 • Išsamios diagnozės, pvz., klaidų kodai, leidžia greitai pašalinti trikdžius
 • Padidinkite remonto greitį pirmą kartą naudodami atsarginių dalių rekomendacijas
 • Daugiau nei du trečdalius visų problemų išspręskite per šešias valandas, o daugumą – per 24 valandas
 • Venkite nereikalingų ir daugkartinių vizitų ir sutaupykite daug sprendimo laiko vienam darbui

Pritaikymo atvejis

Išmanusis valdymas

Protingas sprendimas

Pritaikymo atvejis

Keitimas apsimoka

Kalbant apie pakeitimą, dažnai tenka susidurti su sudėtingomis šildymo sistemomis, pavyzdžiui, su katilais ar šilumos siurbliais.

 • Mūsų sensoCOMFORT išmanusis valdiklis yra modernus sprendimas pažangioms šildymo sistemoms didesniuose nei 100 m² šeimos namuose
 • Tinka iki devynių šildymo kontūrų
 • Puikiai atitinka jūsų klientų pageidavimus dėl lankstumo: atnaujinkite sistemą bet kada

Išmanusis valdymas

sensoCOMFORT

Su mūsų sensoCOMFORT visapusiškai kompensuojamu lauko temperatūros valdikliu galite patogiai valdyti pažangias šildymo sistemas.

 • Patogus visos sistemos valdymas ir stebėjimas per sensoAPP
 • Lengvas atnaujinimų, pvz., atsinaujinančios energijos, integravimas dėl bendro eBUS protokolo
 • Integruotas montavimo asistentas užtikrina patikimą paleidimo procesą greičiau nei per dvi minutes
 • įtrauktas sensoNET interneto maršrutizatorius

Protingas sprendimas

Paruošta būsimiems atnaujinimams

Pasiūlykite savo klientams maksimalų lankstumą: mūsų sensoCOMFORT sistemos valdymo blokas gali būti bet kada atnaujintas.

 • Tinka daugeliui būsimų sistemų atnaujinimų ir pažangių sistemų iki devynių šildymo kontūrų
 • Lengvas atsinaujinančios energijos, pvz., fotovoltinės, saulės šilumos ar vėdinimo, integravimas
 • Laikykite tą patį valdiklį, nesvarbu, kokių sistemos plėtinių prašo jūsų klientai
FunctionalitiesvSMARTsensoCOMFORT

Nemokama programa iOS ir Android
TaipTaip (su sensoNET)
Katilai gaminami nuo20072007
Šildymo kontūrai1Iki 9 šildymo kontūrų
Karšto vandens ruošimasTaipTaip

Pagal lauko oro temperatūrą
Taip (orų duomenys internetu)Taip (lauko temperatūros jutiklis)
Kitų sistemos komponentų integravimasNeŠilumos siurblys, saulės šiluminė energija, vėdinimas, vieno kambario temperatūros reguliavimas, fotoelektra
Bendravimas su trečiųjų šalių tiekėjais / partnerių bendravimasAmazon Echo, IFTTT EEBUS (SMA)
Kitų „Vaillant Group“ paslaugų / programų panaudojimasVaillant Group API,
serviceASSIST
KNX, serviceDIALOG, profiDIALOG

Garantuotas duomenų saugumas

Tai susiję su pasitikėjimu: žinoma, jūsų klientai nori, kad jų išmanioji šildymo sistema būtų saugi, o jų duomenys būtų tvarkomi konfidencialiai. Todėl įdiegėme aukščiausius informacijos saugumo standartus.

Visi klientų duomenys, veikimo duomenys ir slaptažodžiai debesyje yra apsaugoti nuo vagysčių, o mūsų išmanieji prietaisai ir maršrutizatoriai – nuo neteisėtos prieigos prie programinės įrangos – turi būti sertifikuoti pagal IEC 62443. Galiojantys protokolai užtikrina, kad teisinga informacija visada būtų perduodama teisingai. Mobiliosios programėlės ir svetainės išoriniuose įrenginiuose, kurių „Vaillant“ nekontroliuoja, yra apsaugotos nuo neteisėtos prieigos. Mes padedame savo vartotojams saugiai sukonfigūruoti prieigą prie sistemos.

Išlaidos ir taupymas

Įsigijimo kaštai skiriasi priklausomai nuo individualių poreikių, tačiau pats patogus „plug-and-play“ įrengimas leidžia ženkliai sutaupyti klientų aptarnavimo išlaidų. Dėl mūsų išmaniųjų gaminių visapusiško suderinamumo jūsų klientai sutaupo dar daugiau pinigų, nes nereikia pirkti naujo katilo. Tai veiksnys, dėl kurio išmaniojo šildymo atnaujinimas yra dar patrauklesnis jūsų klientams.

Taip pat pastebimas sutaupymas, kurį ilgainiui sukuria nauja išmanioji šildymo sistema. Jūsų klientai gali visiškai kontroliuoti savo energijos suvartojimą ir visada gali stebėti savo šildymo išlaidas – be jokios priežasties nerimauti.

DUK