Rasti

Raktas į švarią energiją yra vandenilis

Vandenilis sukels revoliuciją pramonėje ir transporte, bet visų pirma - šilumos gamyboje.

Jau kuriame vandenilio katilus ir einame į šildymo sprendimus be anglies emisijų. Būkite pasirengę pokyčiams

Kodėl vandenilis man taip svarbus?

Naujos verslo galimybės

Tai raktas į klimato apsaugą

Pasiruošę naujovėms

Kokie klientų lūkesčiai

Naujos verslo galimybės

Pirmas atėjai – pirmas pasiūlysi

Jūs būsite vieni pirmųjų, kurie dirbs su vandeniliu. Bet nesijaudinkite – mes padėsime jums eiti kartu. Taip pat pateiksime geriausius sprendimus rinkoje, kad atitiktume kintančius reikalavimus. Būkite naujo pasaulio kūrimo dalimi.

Tai raktas į klimato apsaugą

Vandenilis yra raktas į mūsų pasaulio išsaugojimą

Mokslas, verslas ir politika remiasi vandeniliu. Priežastis gana paprasta: švarios dujos labai prisideda prie klimato apsaugos ir yra perspektyviausias būdas pasiekti tikslus, dėl kurių buvo susitarta Paryžiaus klimato susitarime. Būkite naujo pasaulio kūrimo dalimi!

Pasiruošę naujovėms

Ateitis prasideda čia ir dabar!

Energijos perėjimas yra vienas didžiausių iššūkių, su kuriuo susiduria žmonija. Ne tolimoje ateityje, o šiandien. „Airbus“ paskelbė, kad kurs pirmąjį vandenilinį lėktuvą, pirmieji automobilių gamintojai jau turi serijinių gaminių. Vaillant grupė taip pat jau parduoda pirmuosius katilus, kurie dirba su dujų ir vandenilio mišiniu. Gera pradžia!

Kokie klientų lūkesčiai

Pagrindinė jūsų klientų tema

Klientai vis dažniau klausia apie gaminio CO2 taršą. Jie vis daugiau sužino apie klimato apsaugą, tvarumą ir švarią energiją. To paties jie tikisi ir iš jūsų. Su mumis jūs visada gerai būsite informuoti apie tai, kas vyksta.

Kaip jis atsiranda ir kas jame yra svarbu?

Skaitykite daugiau apie įvairias taikymo sritis

Ką turiu žinoti kasdieniame darbe

Kaip Vaillant jau dalyvauja ir ką mes pažadame

Ar tai svarbu?

Vandenilis yra visur. Dujų galima gauti iš įvairių medžiagų, bet visų pirma iš vandens. O mūsų mėlynoji planeta jų turi labai daug. Vadinasi, vandenilis niekada nesibaigs. Be energetinio saugumo, vandenilis turi dar vieną lemiamą pranašumą: jis yra nekenksmingas klimatui ir – su vadinamuoju žaliuoju vandeniliu – netgi klimatui neutralus energijos šaltinis.

Ekologiškas

Vieninteliai žaliojo vandenilio šalutiniai produktai yra deguonis ir vanduo. Ir mes juos mylime mėlynojoje planetoje.

Galingas

Tai galinga. Jis gali pakelti erdvėlaivį ir išlaikyti lėktuvus ore valandų valandas. Tikiu, kad tiks ir mano dušui.

Galimas neribotas kiekis

Vandenilį galima gauti iš įvairių medžiagų, ypač iš vandens. Ir jo mes turime žemėje daug – neribotą energijos kiekį.

Lankstus

Tai gali būti kuras arba aušinimo skystis, generuoti elektros energiją ir šilumą. Ir ateityje jis turi dar daugiau galimybių.

Vandenilis kartu su deguonimi yra pagrindinis vandens komponentas. Labai lengvos dujos, kurių cheminė formulė H2, turi didžiulį potencialą pereiti prie CO2 atžvilgiu neutralaus energijos tiekimo.

Vandenilio gryna forma gamtoje natūraliai nėra. Ją reikia pagaminti. Yra įvairių būdų tai padaryti, dažniausiai gamybos būdui apibūdinti naudojami terminai yra žalia, mėlyna ir pilka gamyba – priklausomai nuo CO2 emisijos kiekio gamybos proceso metu.

Žalias vandenilis laikomas ateities degalais dėl paprastos priežasties: anglies dioksido neišskiriančio proceso. Žalias vandenilis yra efektyvus ir 100% tvarus. Ekspertai apskaičiavo, kad pakeitus vandenilį nuo pilko į žalią, sumažinsime CO2 830 mln. tonų, kurie kasmet išskiriami.

Kur mums svarbus vandenilis?

Kaip vandenilis veikia mano verslą?

Technologijų migracijos palaikymas

Būdami pakabinamų kondensacinių katilų lyderiai Europoje, pastaruosius dešimtmečius efektyviai rėmėme savo partnerius pereinant nuo nekondensacinio katilo prie kondensacinio katilo. Ir taip pat tai darome su vandenilio katilais.

Techninė pagalba ir įrankiai

Galite pasikliauti mūsų patirtimi sudėtingesnių technologijų, tokių kaip šilumos siurblys, saulės energija ir dabar vandenilis, srityse. Mes teikiame visą reikalingą pagalbą, technines konsultacijas ir paramą

Partnerių mokymai

Vykdydami mokymo programas, padedame montuotojams, architektams ir projektuotojams tapti vandenilio įrangos ekspertais.

Paruošta žaliosioms dujoms

Kondensacinių katilų prisitaikymas prie dujų taps dar svarbesnis, nes didėjantis „žaliųjų“ dujų naudojimas lemia kintamą dujų kokybę dujų tinkle. Techninis sprendimas į tai jau buvo įdiegtas Vaillant dujiniuose katiluose (ioniDETECT).