Rasti

Dijiniai kondensaciniai katilai

Dujiniai kondensaciniai katilai ne tik optimaliai naudoja tiekiamą energiją. Šie katilai naudoja šiluminę energiją, esančią išmetamosiose dujose, kuri kitaip išeitų per dūmtraukį.

Kondensaciniais katilais pasiekiamas didelis efektyvumas ir taip sumažinamos šildymo išlaidos bei išmetimai. Mūsų dujiniai kondensaciniai katilai taip pat tinka karšto vandens ruošimui ir patalpų šildymui.

Dujinio kondensacinio katilo «Vaillant» pranašumai:

  • Efektyvumas siekia iki 107%
  • Žymiai mažiau suodžių ir kietųjų dalelių degimo metu
  • Dujų suvartojimas sumažėja 30%, lyginant su senąja šildymo sistema
  • Nedidelės investicijos
  • Sistema gali būti papildyta saulės kolektoriais, šilumos siurbliais, talpomis ir kontrolės mechanizmais

Kaip veikia dujinis kondensacinis katilas

Dujiniame kondensaciniame katile vanduo šildomas degimo šiluma kaip ir nekondensaciniuose katiluose. Degimo dujos paprastai patenka į kaminą. Taip prarandama išmetamosiose dujose esanti energija. Kondensacijos technologija naudoja šias dujas - išskiria šilumą iš išmetamųjų dujų ir tiekia gautą energiją į šildymo sistemą

Energijos gavimui iš vandens garų reikalingas kondensatas. Jis atsiranda žemesnėje kaip 56 ° C temperatūroje. Kondensacinis katilas atvėsina garą per specialų šilumokaitį. Sukaupta energija naudojama šalto vandens pašildymui. Pašildytas vanduo teka į pirmąjį šilumokaitį, kur jis šildomas iki pageidaujamos temperatūros. Šio proceso metu susidaro nedidelis nuotekų kiekis, kuris turi būti pašalintas. Nuotekų rūgštingumas yra toks mažas, kad jie gali būti pašalinti per nuvedimo kanalus.

Skirtumas tarp viršutinės ir apatinės šilumingumo vertės

Kai kalbame apie aukštą kondensacinių katilų efektyvumą kuris sudaro 107%, šilumingumo verte yra vadinama "viršutinė šilumingumo vertė". Ją reikia skirti nuo "apatinės šilumingumo vertės", pagal kurią pramonė paprastai daro savo skaičiavimus. Maža šilumingumo vertė tai yra šilumos, kuri gali būti naudojama deginant energijos šaltinį, kiekis, nesukeliant kondensacijos. Todėl maža šilumingumo vertė yra tik viso kuro energijos dalis.

Viršutinė šilumingumo vertė taip pat apima šilumos kiekį, esantį išmetamosiose dujose ir vandens garuose, kuris gali būti panaudotas kondensacijai. Apskaičiuojant suvartojamos energijos kiekį, viršutinėje šilumingumo vertėje yra įvertinama ši papildoma šiluma.

Katilo efektyvumas taip pat vadinamas standartiniu efektyvumu, idealiu atveju, gali pasiekti daugiausia 100%, skaičiuojant pagal viršutinę šilumingumo vertę.

Kondensaciniai katilai reikalauja papildymų dūmtraukiams ir nuvedimo sistemų

Įrengiant kondensacinį katilą gali tekti esantį dūmtraukį papildyti plastikiniu vamzdžiu. Papildomas išmetamųjų dujų vamzdis yra mažesnio skersmens ir gali būti lengvai įtaisytas į esamus dūmtakius ir kondensato nuvedimo vamzdžius.

Tinkama šildymo sistema

Nėra standartinio sprendimo tinkamai šildymo sistemai. Bet tai nereiškia, kad sunku rasti sistemą, kuri geriausiai atitiktų Jūsų poreikius. Pasitarkite su įmonės, prekiaujančios „Vaillant“ produktais, specialistais. Jie padės Jums suprojektuoti savo naują šildymo sistemą.

Prašome kreitis Prašome kreitis į mūsų atstovus