Rasti

Kompanijos «Vaillant» istorija

Kompanijos «Vaillant» istorija prasideda 1874 metais, kai buvo įsteigta Johano Vaillanto Remšaido mieste, Vokietijoje. Nuo tada įmonė «Vaillant» yra šildymo šakos lyderė.

2013 metais plaukiojanti paroda «MS Vaillant» keliauja per Europą

Šūkiu "Energija kelyje" įmonė «Vaillant" siūlo pereiti prie namo energetinio saugumo per 2013 metų nuo kovo iki rugsėjo laikotarpį. Daugiau nei 50 Europos miestuose montuotojai ir suinteresuoti klientai gali aplankyti parodą 100 metrų ilgio laive ir sužinoti apie šiuolaikines šildimo technologijas.

2011 – Valdykite komfortą intuityviai – calorMATIC

Įmonė «Vaillant» turi ilgametę praktiškų šildymo katilų gamybos patirtį. Naujos kartos valdymo sistemos «calorMATIC» tęsia šią tradiciją ir rodo kelią į priekį, atsižvelgiant į individualius vartotojų poreikius. Naudojant šiuolaikines intuityvias konfigūracijas, «calorMATIC» pasiekia norimą temperatūrą patalpoje greitai ir lengvai, naudojant rotacinį jungiklį bei standartizuotus mygtukus. Individuali ir intuityvi kambario temperatūros kontrolė - «calorMATIC».

2007 – Debiutas Azijos rinkoje

Įmonė «Vaillant» vystosi, Azija taip pat yra besivystantis regionas. Jų derinys - akivaizdus žingsnis! Su gamyklos atidarymu Usi mieste, Kinijoje, įmonė "Vaillant» dabar gali dirbti Azijos - Ramiojo vandenyno rinkoje.

2001 – Ženklas tampa grupe

Naujos grupės ženklai vis dar pateikiami skirtingai įvairiose ​​Europos šalyse. Siekdama papildyti ženklą «Vaillant», įmonė įsigyja prekių ženklų esamam portfolio praplatinimui ir atitiktų rinkų sąlygų skirtumus.

1999 – jubiliejus – daug priežasčių švęsti

Įmonė «Vaillant» atšventė savo 125-ąsias metines, pardavė 40 milijonų katilų ir gavo Vokietijos apdovanojimą už kokybę.

1997 – saulės sistemų pristatymas

Pristatant saulės energijos sistemas karšto vandens ruošimui, įmonė "Vaillant» didina produkcijos asortimentą atsinaujinančios energetikos srityje. Tai svarbus žingsnis į ateitį.

1995 – Projektavimas ir gamyba po vienu stogu

Įmonė «Vaillant» suprojektuoja ir pagamina pirmą pakabinamą katilą ir paleidžia jį į rinką. Įmonė sėkmingai pristato save kaip aplinkai nekenksmingų technologijų srityje pradininkę.

1991 – Naujas ekologiškas terminis blokas

Nauju termobloku su mažu dujų išmetimo lygiu įmonė "Vaillant» nustato naujus standartus poveikio aplinkai srityje. Šildymo katilas yra vertinamas dėl mažo dujų išmetimo lygio. Sėkmė įrodo, kad įmonė "Vaillant" yra teisingame kelyje: nauji filialai atidaryti Lenkijoje, Čekijos Respublikoje, Vengrijoje ir Turkijoje.

1970 Įmonė «Vaillant» keliauja po pasaulį

Po filialų atidarimo Nyderlanduose, Austrijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Italijoje didėja tarptautinė "Vaillant» reputacija kaip kompanijos, kuri garantuoja aukštą komfortą namuose. Iki 1972 metų Įmonė "Vaillant» pardavė aštuonis milijonus produkcijos vienetų.

1967 – Pažangus šildymo ir karšto vandens gamybos derinimas

Įmonė «Vaillant» sėkmingai apjungia šildymą ir karšto vandens gamybą viename pakabinamame katile «Combi-Geyser VCW 20». Katilas įrodo savo vertę trumpu šildymo laiku ir reguliuojama šilumos išeiga.

1961 – pakabinamas «Geyser» sukeklia revoliuciją rinkoje

Įmonė «Vaillant» iš naujo nustato technologines galimybes ir išleidžia į rinką novatorišką ir kompaktišką «Circo-geizeris MAG-C 20" – pirmą pakabinamą šildymo katilą.

1924 – Centrinis šildymas – kompanijos «Vaillant» išradimas

Iki tol kiekviename kambaryje reikėjo krosnies arba židinio, o šis išradimas leidžia iš vienos namo vietos šildyti visus kambarius. Dabar tereikia kambariuose turėti radiatorius. Įmonė «Vaillant» vėl tampa pradininke.

1905 – Dar viena puiki idėja sukurti erdvę vonios kambaryje

Įmonė «Vaillant» yra pirmasis sieninio vandens šildytuvo gamintojas. Dėl šio išradimo vonios kambarys yra erdvesnis.

1899 – Prekės ženklo veidu tampa zuikis.

Vieną Velykų sekmadienį Johann Vaillant pamatė žurnale išsilupančio iš kiaušinio zuikio vaizdą ir iš karto suprato, kad zuikis taps jo prekės ženklu. Kaip ir pati įmonė, prekės ženklas buvo ne kartą atnaujintas ir dabar yra žinomas logotipas šildymo pramonėje visoje Europoje.

1894 – Pirma inovacija

Dujinis vandens šildytuvas vonios kambaryje su "uždaraja sistema" Johann Vaillant sukelia perversmą rinkoje. Šis katilas pirmą kartą leidžia kaitinti vandenį higieniškai, degimo dujoms nesikondensuojant į vandenį.

1874 – Pirmas didžiosios istorijos skyrius

Johann Vaillant, dešimtas vaikas šeimoje, 1874 metais įsteigė savo vario lakštų ir siurblių gamybos dirbtuvę. Didžiosios sėkmės istorijos pradžia.