Rasti
Vaillant 150 metų: Švęskite kartu su mumis šildymo ateitį
  1. Keliaukite po mūsų novatoriškus etapus
  2. Sužinokite apie mūsų dabartinę misiją
  3. Atraskite žvilgsnį į ateitį

Atraskite dabar

Mūsų sprendimas jūsų poreikius

Mes palaikome Jus modernizuoti ar renovuojant namus

Sprendimų priėmimo

Vaillant šildymas – mėgaukitės didžiausiu komfortu

Vaillant - Oficialūs partneriai

Vaillant veikia daugiau nei 60 šalių, turi daugiau nei 20 pardavimo ir platinimo įmonių, taip pat daugiau nei 25 importuotojus Europoje, Afrikoje, Azijoje ir Okeanijoje. Savaime aišku, kad ne visi mūsų produktai yra prieinami visose iš šių šalių. Taigi čia rasite mūsų vietinius partnerius, kur gausite informacijos apie asortimentą jūsų šalyje.

Kas mes esame?

Vaillant istorija prasidėjo 1874 m., kai Johannas Vaillant'as įkūrė įmonę Remscheide, Vokietijoje. Jau 150 metų ji yra neatsiejama šildymo pramonės dalis.

Pastovus vystymasis

Socialinė ir ekologinė etika yra neatsiejama kompanijos Vaillant verslo sėkmės dalis. Mūsų pastovaus vystymosi veiksmai remiasi strategine programa ir keliomis židinėmis sritimis.

Patarimai naujiems pastatams

Nauja šildymo sistema turi būti maksimaliai ekonomiška, efektyvi ir ekologiška. Labiausiai tinkama šildymo sistema priklauso nuo jūsų poreikių: Koks energijos šaltinis jums labiau patinka? Kokie jūsų poreikiai šildymui? Kokia šilumos perdavimo forma turi būti naudojama? Patarimais ir konsultacijomis mes galime padėti jums pasirinkti tinkamą šildymo sistemą.

Patarimai modernizavimui

Keisdami seną šildymo sistemą, jūs turite keletą variantų: galite atnaujinti turimą technologiją ir padidinti efektyvumą. Arba, jūs galite sumažinti priklausomybę nuo didėjančios energijos kainos ir palaipsniui arba visiškai pereiti prie atsinaujinančių energijos šaltinių. Mes parodysime, ko ieškoti, kad šildymo sistemos pakeitimas visiškai apsimokėtų.