Rasti
Mūsų sprendimas jūsų poreikius

Mes palaikome Jus modernizuoti ar renovuojant namus

Sprendimų priėmimo

Daugiau nei 140 metų atsakomybės

Dėl šiandien ir rytoj pasaulyje

Apie bendrovę Vaillant

Vaillant šildymas – mėgaukitės didžiausiu komfortu

Vaillant - Oficialūs partneriai

Vaillant veikia daugiau nei 60 šalių, turi daugiau nei 20 pardavimo ir platinimo įmonių, taip pat daugiau nei 25 importuotojus Europoje, Afrikoje, Azijoje ir Okeanijoje. Savaime aišku, kad ne visi mūsų produktai yra prieinami visose iš šių šalių. Taigi čia rasite mūsų vietinius partnerius, kur gausite informacijos apie asortimentą jūsų šalyje.

Apie Vaillant

Kompanijos «Vaillant» istorija prasideda 1874 metais, kai ji buvo įkurta Johanno Vaillanto Remšeido mieste. Nuo tada, kompanija Vaillant yra vėdinimo ir šildymo technologijų šakos lyderė.

Pastovus vystymasis

Socialinė ir ekologinė etika yra neatsiejama kompanijos Vaillant verslo sėkmės dalis. Mūsų pastovaus vystymosi veiksmai remiasi strategine programa ir keliomis židinėmis sritimis.

Patarimai naujiems pastatams

Nauja šildymo sistema turi būti maksimaliai ekonomiška, efektyvi ir ekologiška. Labiausiai tinkama šildymo sistema priklauso nuo jūsų poreikių: Koks energijos šaltinis jums labiau patinka? Kokie jūsų poreikiai šildymui? Kokia šilumos perdavimo forma turi būti naudojama? Patarimais ir konsultacijomis mes galime padėti jums pasirinkti tinkamą šildymo sistemą.

Patarimai modernizavimui

Keisdami seną šildymo sistemą, jūs turite keletą variantų: galite atnaujinti turimą technologiją ir padidinti efektyvumą. Arba, jūs galite sumažinti priklausomybę nuo didėjančios energijos kainos ir palaipsniui arba visiškai pereiti prie atsinaujinančių energijos šaltinių. Mes parodysime, ko ieškoti, kad šildymo sistemos pakeitimas visiškai apsimokėtų.