Rasti

Individualus ir išmanus šildymas? Tai protinga!

  • Padidinkite individualų šildymo komfortą
  • Sumažinkite ir energijos sąnaudas, ir išlaidas
  • Tiesiog atsipalaiduokite ir pasikliaukite greitu aptarnavimu bei mažiau prastovų
  • Mėgaukitės maksimaliu lankstumu kasdieniame gyvenime

Perkelkime jūsų šildymo komfortą į kitą lygį!

Paskambinus montuotojui, jūsų išmanioji šildymo sistema beveik paruošta – nebereikia įsirengti visiškai naujo šildymo! Padidinkite komfortą ir stebėkite savo energijos sąnaudas bei šildymo išlaidas – dėka duomenų skaidrumo 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Jis tiekiamas tiesiai ir saugiai nuo prietaiso. Ir net iškilus techninei problemai nereikia nerimauti: jūsų montuotojas jau nuotoliniu būdu gali patikrinti, kas vyksta, arba gauti pranešimą jums net nepastebėjus! Taigi, galite būti tikri, kad jūsų šildymas visada veikia sklandžiai.

Visi privalumai kartu

Pilna kontrolė lengvai

Naudinga jums, naudinga aplinkai: naudodami mūsų išmaniuosius sprendimus galite patogiai valdyti savo energijos sąnaudas ir šildymo išlaidas naudodami išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Pasinaudokite maksimaliu lankstumu ir duomenų skaidrumu 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę!

Laiką ir išlaidas taupanti paslauga

Gaukite išmanų sprendimą ir atsipalaiduokite! Mūsų skaitmeniniai įrankiai leidžia jūsų montuotojui nuotoliniu būdu patikrinti jūsų šildymo sistemą ir išspręsti daugumą techninių problemų per 24 valandas – dėl išsamios diagnostikos tiesiai iš prietaiso. Atsisveikinkite su nereikalingais ir daugkartiniais apsilankymais objekte ir išlaidomis!

Lankstus sprendimas

Ar jūsų šildymo sistema yra ne kas kita, o protinga? Negali būti! Net jei turite senesnį šildymą (nuo 2007 m.), montuotojui tereikia pridėti keletą komponentų, kad jis būtų protingas. Nereikia pirkti visiškai naujos sistemos – galėsite akimirksniu mėgautis visomis išmaniosiomis funkcijomis! Kitas privalumas: jūsų šildymas gali būti lengvai derinamas su esamais išmaniųjų namų įrenginiais.

Ateičiai tinkami atnaujinimai

Jei galvojate apie šildymo sistemos atnaujinimą pvz. naudojant atsinaujinančią energiją, teiraukitės vietinio montuotojo! Nesvarbu, ar tai būtų saulės šiluminė energija ar sistemos modernizacija šilumos siurbliai ar vėdinimas – su mūsų sensoCOMFORT valdliu galite lanksčiai valdyti net pažangias šildymo sistemas.

Ar norite, kad jūsų šildymo sistema būtų išmani? Pasakyta ir padaryta!

Jūsų naujos išmaniosios šildymo sistemos įrengimas nėra sudėtingas dalykas: dėl mūsų išmaniųjų sprendimų atgalinio suderinamumo jie netgi tinka atnaujinti senesnes sistemas iki 2007 m. Jums nereikia pirkti visiškai naujos šildymo sistemos!

Jūsų montuotojas gauna visus reikalingus komponentus ir įrankius vienoje pakuotėje, įskaitant valdymo bloką su interneto šliuzo įrenginiu. „Plug-and-play“ dėka jūsų išmanioji šildymo sistema sumontuojama greitai – ir, kai ji bus sukonfigūruota atskirai, galėsite ją valdyti patys naudodami programėlę.

Koks jūsų išmanus sprendimas?

Nesvarbu, ar turite paprastą, ar pažangią šildymo sistemą – mes suteiksime jums tinkamus produktus ir paslaugas.

Paprasti sistemos sprendimai

Jūsų poreikiai

Išmanusis valdymas

Jūsų poreikiai

Butai ar namai su šildymo sistema

Kasdieniame gyvenime esate įpratę beveik viską patogiai valdyti savo išmaniuoju telefonu. Tai kodėl gi ne jūsų šildymas? Padarykime tai protingai!

• Mūsų vSMART išmanusis valdymas yra puikus sprendimas butams ar namams su vienu šildymo kontūru

• Patogiai valdykite savo šildymo sistemą dujiniu kondensaciniu katilu

• Visiškas energijos suvartojimo ir šildymo išlaidų skaidrumas

• Suderinamas su naujomis šildymo sistemomis, taip pat su senesnėmis

Išmanusis valdymas

Galingas įrankis: vSMART

Mūsų išmanusis oro sąlygas kompensuojantis belaidis valdymas vSMART siūlo modernų valdymo sprendimą jūsų paprastai šildymo sistemai.

• Patogiai valdykite energijos sąnaudas ir šildymo išlaidas naudodami programėlę

• Sumanus šildymo valdymas pagal laiką leidžia pastebimai sutaupyti

• Lanksčiai valdykite šildymą iš bet kurios vietos naudodami išmanųjį telefoną

• Suderinamas su Amazon Echo

Pažangūs sisteminiai sprendimai

Jūsų poreikiai

Išmanusis valdymas

Protingas sprendimas

Jūsų poreikiai

Pakeitimas kompleksine šildymo sistema

Pavyzdžiui: jei jūsų naujoje pažangioje šildymo sistemoje yra ir katilas, ir šilumos siurblys, mes turime jums išmanų valdymo sprendimą.

• Pritaikykite sensoCOMFORT valdiklį dalimi jūsų renovacijos ar modernizavimo projekto

• Modernus valdiklis pažangioms šildymo sistemoms

• Galimi sistemos atnaujinimai garantuoja maksimalų lankstumą ateityje

Išmanusis valdymas

Kontroliuokite viską

Su mūsų valdikliu sensoCOMFORT galite patogiai valdyti savo šildymo sistemą.

• Mėgaukitės patogiu visos šildymo sistemos valdymu per sensoAPP

• Išlikite lankstūs ir atnaujinkite savo sistemą, pvz. su atsinaujinančia energija vėliau

• Pridedamas būtinas interneto maršrutizatorius sensoNET

Protingas sprendimas

Pasiruošęs ateičiai

Pasinaudokite maksimaliu lankstumu ir atnaujinkite savo sensoCOMFORT sistemos valdymą, kai tik norite.

• Paklauskite montuotojo, pvz. integruoti atsinaujinančius energijos šaltinius, tokius kaip šilumos siurblius ar saulės šiluminė energija

• Mūsų sensoCOMFORT tinka daugeliui būsimų sistemos atnaujinimų

• • Bet kokiam atnaujinimui galite pasilikti tą patį valdymo bloką

Garantuojamas duomenų saugumas ir išlaidų taupymas

Mūsų prioritetas: duomenų saugumas

Žinoma, jūs norite būti tikri, kad jūsų išmanioji šildymo sistema yra saugi ir jūsų asmens duomenys yra tvarkomi konfidencialiai. Štai kodėl taikome aukščiausius informacijos saugumo standartus.

Visi klientų duomenys, veiklos duomenys ir slaptažodžiai yra apsaugoti nuo vagysčių, o mūsų išmaniosios programos, sistemos ir šliuzai – nuo neteisėtos prieigos – sertifikuoti pagal IEC 62443* standartą. Mobiliosios programėlės ir svetainės išoriniuose įrenginiuose, kurių nevaldo Vaillant, yra apsaugotos nuo neteisėtos prieigos. Žinoma, mes taip pat padedame saugiai sukonfigūruoti išmaniąją prieigą.

Sutaupomai didėja, bet ne išlaidos

Jei nuspręsite atnaujinti savo šildymo sistemą naudodami vieną iš mūsų išmaniųjų produktų – nesijaudinkite dėl išlaidų! Geriau laukite, kiek sutaupysite išmanusis šildymas ilgainiui: tai sumažins energijos sąnaudas ir šildymo išlaidas. Nuotolinio valdymo dėka galite sutaupyti dar daugiau energijos nei naudodami įprastą programuojamą termostatą: patogiai reguliuokite šildymo programą iš bet kur ir bet kada!

Įsigijimo išlaidos skiriasi priklausomai nuo jūsų individualių poreikių, tačiau mūsų greitas „plug and play“ diegimas leidžia jums sutaupyti pastebimų aptarnavimo išlaidų. Kadangi mūsų išmanieji sprendimai tinka ir senesnėms šildymo sistemoms nuo 2007 m., Jums net nereikia pirkti naujos šildymo sistemos. Skamba gerai? Tai yra!

DUK