Rasti

Šildymo valdymo įranga ir sistemos

Šildymo ir karšto vandens sistemos gali išnaudoti visas savo galimybes tik tada, jei jų naudojimas yra optimizuotas valdikliu. Šildymo valdiklis reguliuoja ir optimizuoja jūsų šildymo sistemos parametrus ir nustatymus bei pritaiko juos pagal jūsų individualius poreikius.

Šildymo valdikliai

Norint efektyviai naudoti šildymo sistemą, būtini valdymo ir reguliavimo procesai. Sistemas veikia vienas ar keli įvesties ir išvesties kintamieji. Tai gali būti, pavyzdžiui, saulės spinduliuotės intensyvumas arba išorinė temperatūra.

Nuolatinis faktinių verčių matavimas (t. y. tikroji gyvenamojo kambario temperatūra) ir lyginimas su pageidaujamomis reikšmėmis (t. y. iš anksto užduota gyvenamojo kambario temperatūra) leidžia sistemai susireguliuoti taip, kad būtų galima efektyviasiai pasiekti tikslines vertes.

Patalpų šildymo valdymo privalumai

• Padeda taupyti energiją

• Patogus valdymas

• Patogi temperatūra

• Prisitaiko prie oro sąlygų

Specifiniai reikalavimai, kuriuos turi atitikti jūsų namai

• Nėra

Šildymo valdymas kiekvienam poreikiui

Beveik kiekviena šildymo sistema dabar turi valdiklį. Valdymo elementai yra būtini sistemose, kuriose derinami keli komponentai. Pavyzdžiui, dujiniame kondensaciniame katile, kuris derinamas su saulės šildymo sistema ir akumuliacine talpa. Valdiklis užtikrina efektyvų įrangos optimizavimą ir bendradarbiavimą.

Vienintelis dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra nustatyti pageidaujamą kambario temperatūrą. Visa kita pasirūpina teisinga valdymo sistema.

Kambario šiluma priklauso nuo oro temperatūros ar buvimo patalpose

Vaillant šildymo valdikliai užtikrina, kad jūsų sistema veiktų optimaliomis eksploatacinėmis sąlygomis, taip pat padeda taupyti energiją. Pavyzdžiui, nuo oro sąlygų kompensuojamas valdiklis automatiškai reguliuoja šildymo vandens srauto temperatūrą pagal lauko temperatūrą. Arba šildymo laikinius grafikus galima reguliuoti ir individualiai, kad ir trumpo nebuvimo metu temperatūra būtų sumažinta, o po atostogų vėl greitai sušiltų, kad negrįžtumėte į šaltus namus.

Tinkama šildymo Sistema

Standartinio sprendimo ieškant tinkamos šildymo sistemos nėra. Tačiau nėra taip sunku rasti sistemą, atitinkančią jūsų poreikius. Pasikalbėkite su „Vaillant“ šildymo specialistais. Jie gali padėti suplanuoti naują šildymo sistemą.

Raskite montuotoją