Rasti

Karšto vandens boileriai

Šildymo ir karšto vandens tiekimas kiekviename namų ūkyje sunaudoja daug energijos. Jei turite karšto vandens tūrinį boilerį, dideli vandens kiekiai visada yra iš karto. Taip pat galite efektyviai derinti šilumos šaltinius su karšto vandens boileriu. Pavyzdžiui, dujos ir saulės energija.

Akumuliacinės talpos puikiai tinka sujungti skirtingus šilumos šaltinius vienoje sistemoje. Pavyzdžiui, naudojant įprastus energijos šaltinius, tokius kaip dujos ar nafta, su saulės šilumine sistema. Tai suteikia daug lankstumo planuojant naują šildymo sistemą arba atnaujinant senesnę sistemą.

Šios šildymo vandens ir karšto vandens talpos turi optimalią šilumos izoliaciją, kuri taupo energiją kaitinant ir apsaugo nuo šilumos nuostolių eksploatacijos metu. Karštas vanduo visada yra paruoštas. Tai užtikrina aukščiausią komforto lygį jūsų šildymo ir karšto vandens poreikiams.

Kai kurie karšto vandens rezervuarai turi korozijai atsparų emalio vidų, o tai užtikrina aukščiausius geriamojo vandens higienos standartus.

Galimos įvairių tūrių talpos.

Šildymo ir karšto vandens talpų privalumai

• Komfortas, nes karštas vanduo visada yra

• Efektyviai galima derinti skirtingus šilumos šaltinius

Reikalavimai, kuriuos turi atitikti jūsų namai

• Tinkama vieta įrengti talpą

• Suderinama šildymo sistema

Įvairių tipų talpos

Yra įvairių tipų talpos. Sluoksniuotos talpos yra greitas, energiją taupantis ir ekonomiškas karšto vandens tiekimo būdas. Šiame cilindre šilto vandens vyksta skirtinguose aukščiuose, atsižvelgiant į jo temperatūrą. Cilindro viršuje esantis vanduo turi aukščiausią temperatūrą.

Buferiniai cilindrai dažniausiai projektuojami kaip kombinuotos talpos. Juose yra du rezervuarai, vienas skirtas karštam vandeniui virtuvei ir voniai, o kitas - šildymo vandeniui. Šildymo sezono metu karštas vanduo iš čiaupo naudoja šildomo vandens atliekamą šilumą, todėl sušildyti karštą vandenį reikia mažiau energijos. Buferinės talpos puikiai tinka naudoti su įvairiais energijos šaltiniais.

Sistemų derinimas

Jei atnaujinate savo sistemą, yra daug būdų, kaip sujungti talpą su šildymo ir karšto vandens sistemomis. Kad ir ką nuspręstumėte daryti, pirmiausia pasinaudokite keletu Vaillant eksperto patarimų.

Tinkama šildymo Sistema

Standartinio sprendimo ieškant tinkamos šildymo sistemos nėra. Tačiau nėra taip sunku rasti sistemą, atitinkančią jūsų poreikius. Pasikalbėkite su „Vaillant“ šildymo specialistais. Jie gali padėti suplanuoti naują šildymo sistemą.

Raskite montuotoją