Rasti

Jauskitės šiltai. Jauskitės išmaniai. Jauskitės patogiai. Su myVAILLANT.

Gera savijauta ir komfortas gali būti toks išmanus

Mėgaukitės išmaniojo šildymo valdymo komfortu ir galimybėmis, kurios tuo pačiu metu mažina energijos sąnaudas ir išlaidas.

Visiškas prietaiso valdymas su Jumis

Mėgaukitės patogumu prijungdami mėgstamas išmaniųjų namų sistemas

Sužinokite, kaip įdiegti mūsų maršrutizatorių ir viską, ką reikia žinoti apie mūsų naują programą

Pasinaudokite greitesniu aptarnavimu dėl nuotolinės diagnostikos ir ankstyvo gedimų nustatymo

Sveiki atvykę į mūsų naująjį išmanaus šildymo pasaulį

Yra daug gerų priežasčių pereiti prie išmanaus šildymo. Naujasis „Wi-Fi“ maršrutizatorius myVAILLANT connect dar labiau palengvina šildymą: jis tinka visoms mūsų sistemoms ir valdikliams be jokių apribojimų. „myVAILLANT connect“ yra tinkamas ateičiai, auga kartu su jūsų poreikiais ir gali būti papildytas kitais komponentais jūsų išmaniuosiuose namuose. Sumanus ir intuityvus: išmanaus šildymo pasaulį galite atrasti Jūs.

Išmanesnis nei bet kada anksčiau

Padidėjęs komfortas

Didesnis patikimumas

Mažesnės sąnaudos

Viskas vienoje vietoje

Padidėjęs komfortas

Visada tinkama temperatūra: grįžę namo praneškite savo šildymo sistemai – ir jus pasitiks tobulas patalpų klimatas. Taip pat galite jį nustatyti rankiniu būdu programėlėje: nuo sofos, iš lovos arba kur tik atsidurtumėte – kada tik prireiks.

Didesnis patikimumas

Greitesnis aptarnavimas, mažiau gedimų, daugiau saugumo: myVAILLANT pasaulyje viskas susieta. Jei kada nors iškyla problema, techninės priežiūros specialistas gali greitai nuotoliniu būdu patikrinti jūsų įrenginio būseną ir ja pasirūpinti.

Mažesnės sąnaudos

Kam šildyti namus, kai ten nieko nėra? myVAILLANT taupo energiją, kai esate išvykę, ir užtikrina, kad temperatūra būtų tobula, kai grįžtate. Be to, gausite įžvalgų apie visą savo vartojimo statistiką ir iškart pamatysite, ar dar yra galimybių sutaupyti.

Viskas vienoje vietoje

Programa pateikia atsaskaitą. Aiškiai išdėstytame ekrane turite prieigą prie visų svarbių funkcijų. Dėl sumaniai sukurtos vartotojo sąsajos norimos temperatūros pasirinkimas yra greitas ir paprastas.

Viena programa, skirta visiems valdikliams

Patirkite patobulintą komfortą ir energijos vartojimo efektyvumą valdydami šildymo sistemą programa myVAILLANT.

Mūsų myVAILLANT išmanieji komforto sprendimai

Kuris iš jų jums tinka?

myVAILLANT connect

Jums reikia tik Wi-Fi maršrutizatoriaus? Tai jūsų sprendimas prijungti Vaillant įrenginį prie namų tinklo ir valdyti jį mūsų programa.

Išmanusis valdiklis

Ar jums labiau patinka myVAILLANT connect Wi-Fi maršrutizatorius ir sensoROOM išmanusis belaidis valdiklis jūsų katilui ar šilumos siurbliui? Mūsų sprendimas siūlo temperatūros ir drėgmės jutiklius bei išmanų šildymo valdymą, pagrįstą interneto orų duomenimis.

Pasirinkite savo myVAILLANT connect pradinę įrangą

Ar radote idealų sprendimą, ar jums reikia daugiau pagalbos?

Išmanusis ryšys – mėgaukitės išmaniųjų namų patogumu

Norėdami gauti aukščiausios kokybės išmaniųjų namų patirtį, tiesiog prijunkite savo šildymo sistemą prie mėgstamos išmaniųjų namų programinės įrangos, pvz., Apple HomeKit. Mėgaukitės komfortišku įrenginių valdymu viena programėle. Jūsų išmanusis namas jus supranta ir reguliuoja temperatūrą pagal jūsų pageidavimus.

Veikia su Apple HomeKit

Išmanus komfortas Jūsų namams. „myVAILLANT connect“ turi „Apple HomeKit“ technologiją, kad jūsų šildymas būtų visiškai integruotas į „Apple Home“ programą. Galite valdyti procesus, nustatyti rutinas ir organizuoti savo klimatą pagal savo norus ir kasdienį gyvenimą. Balso komanda, pirštu ar visiškai automatizuota.

Svarbu žinoti! Toliau apsaugokite savo „HomeKit“ priedą valdydami, su kuriomis paslaugomis ir įrenginiais jis bendrauja jūsų namų „Wi-Fi“ tinkle ir internetu.

***(Ryšys tarp iPhone, iPad, HomePod ir HomeKit įgalintų senso šeimos valdiklių sensoROOM, sensoHOME ir sensoCOMFORT yra apsaugotas naudojant HomeKit technologiją. Apple, HomeKit, HomePod, iPad ir iPhone yra Apple Inc. prekių ženklai, registruoti JAV ir kitose šalyse.)***

Alexa skirtas įgūdis myVAILLANT

Alexa yra tikras pagalbininkas kasdieniame gyvenime - naudodami įgūdį myVAILLANT galite lengvai valdyti šildymą "Amazon Echo" garsiakalbiu balso komanda. Tai leidžia naudotis visomis programėlės myVAILLANT funkcijomis valdant balsu.

***(Amazon, Alexa ir visi susiję ženklai yra Amazon.com Inc. arba susijusių įmonių prekių ženklai)***(Amazon, Alexa ir visi susiję ženklai yra Amazon.com Inc. arba susijusių įmonių prekių ženklai)***

Jūsų šildymo sistema veikia iš karto

Greitai ir be komplikacijų. Naudodami mūsų šilumos šaltinius ecoTEC plus, pagamintus nuo 2020 m., „plug-and-play“ instaliaciją, jūs netgi galite labai lengvai prijungti savo šildymo sistemą prie interneto. Viskas, ko jums reikia, yra eBus jungtis. Mėgaukitės patogiu valdymu – mobiliuoju telefonu per nemokamą programėlę myVAILLANT.

Viskas, ką jums reikia padaryti, atliekama keturiais etapais

Patikrinkite eBus

Atsisiųskite ir užregistruokite maršrutizatorių

Įdiekite ir surinkite

Nustatykite tinklą

Patikrinkite eBus

Patikrinkite eBus

Identifikuokite savo įrenginį, jei po juo yra EBus jungtis ir sumontuotas modulis. Įsitikinkite, kad jūsų prietaisas yra išjungtas. Tada galite pradėti.

Atsisiųskite ir užregistruokite maršrutizatorių

Atsisiųskite ir užregistruokite maršrutizatorių 

Atsisiųskite programėlę myVAILLANT iš Apple App Store arba Google Play Store. Užregistruokite maršrutizatorių nuskaitydami prekės numerį per QR kodą ir susikurkite asmeninę paskyrą myVAILLANT programėlėje.

Įdiekite ir surinkite

Įdiekite ir surinkite

Pritvirtinkite maršrutizatorių prie katilo eBus kabeliu ir patikrinkite jungtį. Įjunkite prietaisą. Šviesos diodas pradeda mirksėti mėlynai po maks. 60 sekundžių. Tada poravimo režimas yra aktyvus apytiksliai. 15 minučių.

 

Nustatykite tinklą

Nustatykite tinklą

Prisijunkite prie savo myVAILLANT programos ir tiesiog vadovaukitės vedliu. Jei esate „iOS“ vartotojas, jūsų maršrutizatorius automatiškai prisijungs prie jūsų namų „Wi-Fi“ per „Apple Home App“.

Viskas, ką jums reikia padaryti, atliekama keturiais etapais

Patikrinkite, ar yra eBus / Atsisiųskite programą ir užregistruokite šliuzą / Įdiekite ir prijunkite / Nustatykite tinklą

Aš naudoju iPhone ir mano eBus jungtis yra laisvas

Nustatykite myVAILLANT connect su savo iPhone

Esu iPhone vartotojas ir mano eBus jungtis yra užimta

Nustatykite myVAILLANT connect su savo iPhone ir prijunkite maršrutizatorių prie esamo belaidžio valdymo imtuvo bloko

Aš esu Android vartotojas ir mano eBus jungtis yra laisva

Nustatyti myVAILLANT connect su mano Android įrenginiu

Aš esu Android vartotojas ir mano eBus jungtis yra užimta

Nustatykite „myVAILLANT connect“ su „Android“ įrenginiu ir prijunkite maršrutizatorių prie esamo belaidžio valdymo imtuvo bloko

Šildymas gali būti protingas

Nesvarbu koks jūsų šildymas, vidaus ar lauko klimato patikrinimas, ar visos pagrindinės funkcijos iš vienos vietos – peržiūrėkite pagrindines mūsų funkcijas ir sužinokite viską programos pagalba. Išmanu! Norite daugiau įspūdžių? Žiūrėkite video įrašą!

DUK