Rasti

Velykų zuikis logotipe simbolizuoja įmonės sėkmę

Remšaidas, 1899 metų Velykų sekmadienis. Kol jo vaikai žaidė, Johann Vaillant vartė žurnalą "Alte und Neue Welt" ("Senasis ir Naujasis pasaulis") ir pamatė įdomų vaizdą: išsilupantis iš kiaušinio zuikis.

Paraudę nykštukai ir mieli gyvūnai stovi aplink ir žavėsi kiaušinu. Johann Vaillant sužavėjo vaizdas ir jis nusprendė įsigyti vaizdą ir teises į jį. Įmonei «Vaillant» tai tapo didžiosios sėkmės istorijos pradžia.

Savitas bendrovės profilis

"Zuikis kiaušinyje" nuo pat pirmos dienos tapo kompanijos «Vaillant» prekės ženklo skiriamuoju bruožu. Nuo 1899 metų piešinys puošia visus įmonės, įsikūrusios Remšaido mieste, produktus, katalogus ir brošiūras. Vos per keletą metų Vaillant nepriekaištinga reputacija išplito visoje Vokietijoje ir net už jos ribų.

Pirmas įmonės Vaillant reklamos specialistas

Kai 1920 metais pradėjo augti reikalavimai dizaino srityje, įmonė "Vaillant» pasamdė savo pirmąją reklamos specialistą - sprendimas, kuris, kaip paaiškėjo, nustatė būsimą bendrovės įvaizdžio kelią. Nuo tada, įmonės įvaizdis buvo nuolat ir profesionaliai populiarinamas. Logotipas, taip pat Vaillant produktai buvo pritaikyti architektūriniams amžiaus reikalavimams. Prekės ženklas buvo modernizuotas pirmą kartą.

Logotipo modelio sukūrimas

Įmonė «Vaillant» suteikite savo logotipui aiškias linijas ir kontūrus. "Zuikis kiaušinyje" lieka pagrindine tema, bet buvo pridėtas žodis "Vaillant". Derinant rašytinį žodį su vaizdu, ženklas buvo dar labiau atpažįstamas. Visi vėlesni pakeitimai buvo grindžiami Lorber dizainu, kuris išlieka labai panašus į originalą.

Zuikis tampa komiksų personažu ir laimi žmonių širdis

1935 metais zuikis gavo naują vaidmenį. Reklaminėje brošiūroje "Eine königliche Hasengeschichte" („Karaliaus zuikio pasaka“) jis palieka savo kiaušinį ir šokinėja per pasaulio istoriją bei logotipo istoriją. Jam pavyksta - su daug humoro - įtikinti monarchus šiltos vonios nauda. 1970-ais metais įmonė „Vaillant" grįžo prie šios žaismingos sąveikos su ženklu sėkmės. Buvo išleisti nauji komiksai, kurie laimėjo daugelio gerbėjų simpatijas. Jų populiarumas išlieka iki šios dienos.

Galia, stiprybė ir kompetencija

1953 metais įmonės Vaillant logotipas buvo laikinai pakeistas: į tekstą buvo įtrauktas žodis «Geyser». Tai buvo padaryta tam, kad būtų glaudžiau susieta pažangi «Geyser» technologija su gerai žinomu pavadinimu «Vaillant». Nuo 1905 metų Vaillant yra pakabinamų vandens šildytuvų su Geyser elementais, kuriuos apsaugo autorinė teisė, rinkos lyderė. Po kelerių metų, kiaušinis buvo įrėmintas, kad suteiktų galios, stiprybės ir kompetencijos išraišką.

Puiki idėja

Vėliau buvo įtrauktas naujas dizaino elementas: korporacinis žalias atspalvis leidžia neabejotinai atpažinti logotipą, tai buvo įrodyta tyrimais. Daugelis vokiečių žino, kad zuikis Vaillant priklauso kompanijai, įsikūrusiai federalinės Šiaurės Reino-Vestfalijos žemės teritorijoje. Be to, daugiau nei 70% vokiečių girdėjo apie įmonę Vaillant. Austrijoje ir Olandijoje zuikis pasiekė panašių rezultatų.

Taigi, Johano Vaillanto sprendimas 1899 metais įregistruoti kiškį kaip prekės ženklą buvo iš tikrųjų puiki idėja.