Rasti

Patarimai naujiems pastatams

Ieškote naujos šildymo sistemos? Jūs galite sumažinti išlaidas šildymui, įrengiant modernią, ekonomišką šildymo sistemą ir užtikrinti maksimalų komfortą. Tuo pačiu prisidėsite prie klimato apsaugos.

Atsinaujinantys energijos šaltiniai yra geriausias pasirinkimas, kai kalbama apie naujų pastatų įrengimą. Energiją taupančios šildymo sistemos, kuriose naudojamas iškastinis kuras, sumažina šildymo išlaidas ir anglies dioksido išmetimus vidutiniškai 30%. Tačiau ne kiekvienas šildymo sistemos tipas tinka bet kuriam namui.

Pradėkite planavimo etapą laiku

Planuojant naujus namus yra ypač svarbu pasirinkti tinkamą šildymo sistemos tipą, nes Jūs galite atlikti statybos projektus pagal savo naują šildymo sistemą.

Jūsų šildymo sistemos galia

Žinoma, Jūsų nauja šildymo sistema turi užtikrinti pakankamą šilumos kiekį. Tai taip pat taikytina ir buitinio karšto vandens tiekimui: karštas vanduo turi būti prieinamas iš bet kurio čiaupo visą laiką ir tiekti reikiamą kiekį. Visos inžinerinės sistemos turi užtikrinti maksimalų komfortą Jums ir Jūsų kaimynams.

Įsitikinkite, kad Jūsų nauja šildymo sistema gali būti modernizuota. Tokiu būdu Jūsų šildymo sistema atitiks Jūsų reikalavimus, net jeigu poreikiai staiga padidės.

Šildymas – tai ne tik galia, bet taip pat ir energijos, kuri patenka į sistemą, kiekis. Todėl investicija į efektyvesnę sistemą, siekiant sumažinti šildymo išlaidas ilgalaikėje perspektyvoje, gali būti finansiškai racionali.

Jūsų šildymo ir karšto vandens poreikiai

Reikiamas šilumos kiekis, vadinasi ir galia, nustatomi pagal gyventojų skaičių naujame name ir apšildomą plotą. Geriau planuoti šiek tiek didesnį poreikį nei dabartiniai maksimalūs reikalavimai, kad kiekvienas šeimos narys galėtų išsimaudyti vonioje.

Apskaičiuojant energijos poreikį taikoma empirinė taisyklė apytiksliam skaičiavimui. Kilovatvalandė (kW) yra elektros energijos tiekimo įmonių vartotojams tiekiamos energijos vienetas:

kW šildymo galios (plotas m2 х 75 W/ m2 : 1 000)

+ kW karšto vandens (apie 30% pirmiau minėtos vertės)

= kW nominalios šiluminės galios (bet ne mažiau 24 kW, jeigu Jūsų sistema turi ruošti karštą vandenį)

Įmonės, prekiaujančios Vaillant įranga specialistai padės jums padaryti tikslius skaičiavimus, atsižvelgiant į individualias Jūsų naujo namo savybes, grindų plotą, fasadų izoliaciją ir santechnikos įrengimus.

Karšto vandens tiekimo patogumas: centralizuotas ir decentralizuotas

Kaip norite užtikrinti karšto vandens tiekimą? Jūs galite įrengti talpą rūsyje ar vandens šildytuvą prie vandens naudojimo vietų. Ypač patogus yra centrinis karšto vandens tiekimas į pakankamai didelę karšto vandens talpą.

Tinkamo energijos šaltinio pasirinkimas

Iš esmės, patartina laikytis visų šildymo reikalavimų, naudojant atsinaujinančius energijos šaltinius, tokius kaip aplinkos šiluma ir saulės energija. Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių ir pageidavimų.

Be to, Jūs galite protingai derinti įvairias technologijas, naudojant dujinį kondensacinį katilą su saulės kolektoriais.

Daugiau informacijos apie energijos šaltinius

Daugiau informacijos apie atsinaujinančius energijos šaltinius

Daugiau informacijos apie dujinius kondensacinius katilus

Kur įrengti Jūsų naują šildymo sistemą

Jeigu norite įrengti šildymo sistemą rūsyje, gyvenamoje patalpoje arba katilinėje, mes galime pateikti tinkamą sprendimą bet kuriai būsimos katilinės vietai. Kuo daugiau gyvenamojo ploto, tuo geriau. Todėl mes kuriame naujausius šildytuvus taip, kad jie būtų našūs ir tilptų mažoje erdvėje. Priklausomai nuo turimo ploto pirmenybė teikiama įvairioms sistemoms.

Rūsys yra tinkama vieta šilumos siurbliui arba kondensaciniam katilui su didele akumuliacine talpa su karštu vandeniu daugiabučiams ir komercinėms patalpoms. Žinoma, jūs taip pat galite pasirinkti mažai vietos užimantį pakabinamą katilą rūsyje, jei, pavyzdžiui, norite visiškai išnaudoti plotą dirbtuvėje ar sporto salėje.

Gyvenamajame plote visuomet atsiras pakankamai vietos dujiniam kondensaciniam katilui - net jei kiekvienas kvadratinis metras grindų jau buvo suplanuotas. Mes gaminame įvairios galios pakabinamus katilus mažiems, vidutiniems ir dideliems šilumos poreikiams.

Gera vieta dujiniam kondensaciniam katilui su saulės energijos kolektoriais yra pastogė. Tai ypač aktualu, kai kalbama apie kompaktišką kondensacinį katilą Vaillant. Trumpas atstumas iki saulės kolektorių sumažina šilumos nuostolius. Ortakis / dūmtakis gali būti dedamas tiesiai per stogą, be kamino.

Taigi, katilas namuose gali būti įrengtas bet kur, jei tai neprieštarauja vietiniams teisės aktams.

Pageidaujamas šilumos pasiskirstymas

Kuo didesnis šildantis paviršius, tuo mažesnę temperatūrą turi užtikrinti nauja šildymo sistema ir tuo efektyviau ji veikia. Energijos požiūriu, grindinis šildymas idealiai tinka naujam pastatui. Tai taupo erdvę, ir gali užtikrinti reikiamą šilumą esant žemai tiekiamo vandens temperatūrai. Grindinis šildymas puikiai tinka šilumos siurblių ar saulės kolektorių šildymo sistemoms.

Apsvarstykite vėdinimą

Rekuperacinis įrenginys su šilumos atgavimu yra tobulas: jis filtruoja dulkes, žiedadulkes, anglies dioksidą ir pašalina drėgmę. Taigi, jis perduoda šilumą iš išmetamo oro į gryną orą. Rekuperacinė sistema užtikrina sveiką patalpų mikroklimatą ir apsaugo nuo pelėsių , kurie gali pakenkti pastato konstrukcijai. Mūsų pažangus namų vėdinimas gali būti derinamas su visomis šildymo sistemomis, jis sumažina šildymo poreikį ne mažiau kaip 20%, o tai sumažina energijos kiekį, reikalingą šildymui.

Investicijos šildymo sistemai

Investicijas į naują šildymo sistemą galima žymiai sumažinti tinkamai planuojant ir konsultuojantis su specialistais. Įsitikinkite, kad nauja šildymo sistema gali būti tobulinama ateityje – pavyzdžiui papildoma saulės kolektorių sistema.

Tinkama šildymo sistema

Nėra standartinio sprendimo tinkamai šildymo sistemai. Bet tai nereiškia, kad sunku rasti sistemą, kuri geriausiai atitiktų Jūsų poreikius. Pasitarkite su įmonės, prekiaujančios „Vaillant“ produktais, specialistais. Jie padės Jums suprojektuoti savo naują šildymo sistemą.