Rasti

Patarimai modernizavimui

Šildymo sistemos pakeitimas yra labai geras sprendimas. Didesnis naujų šildymo sistemų efektyvumas žymiai sumažina Jūsų sistemos energijos suvartojimą ir ženkliai padidina komfortą. Šildymo ir vėsinimo sistemos modernizavimas sumažina veikimo sąnaudas, neigiamą poveikį aplinkai, sumažina įrangos triukšmą ir užtikrina efektyvesnį, tolygesnį šildymą ar vėsinimą, didesnį karšto vandens kiekį.

Sistemos atnaujinimas neužima daug laiko - nauja šildymo sistema gali būti įrengta per vieną ar kelias dienas. Ypač jeigu sistema -«Vaillant", nes įranga tiekiama kiek tik įmanoma surinkta ir išbandyta.

Kai Jūs keičiate šildymo sistemą, galima palikti esamą energijos šaltinį, palaipsniui pakeisti jį arba visiškai pereiti prie atsinaujinančių energijos šaltinių.

Esamo energijos šaltinio naudojimas su šiuolaikinėmis technologijomis

Pakeiskite seną šildymo katilą moderniu didelio efektyvumo kondensaciniu katilu. Jūs žymiai sumažinsite veiklos sąnaudas ir padėsite apsaugoti aplinką. Mūsų kondensaciniai katilai naudoja išmetamųjų dujų šilumą ir taip pasiekia energetinį efektyvumą iki 107 proc. Galima sumažinti kuro sąnaudas iki 30 procentų, lyginant su senąją šildymo sistemą.

Siekiant įgyvendinti šį greitą ir paprastą sprendimą reikalingi tik nedideli pakeitimai – jei tokie išvis reikalingi. Jums gali tekti pakeisti dūmtakį ar nuvedimo kanalus.

Sužinokite daugiau apie kondensacinius katilus «Vaillant»

Laipsniškas perėjimas prie atsinaujinančių energijos šaltinių

Dauguma senųjų katilų yra neefektyvūs ir skleidžia per daug anglies dvideginio. Didėjančios kuro kainos taip pat sukelia veiklos išlaidų didėjimą. Atsinaujinančios šildymo sistemos mažina priklausomybę nuo brangaus iškastinio kuro ir tuo pačiu metu užtikrina klimato apsaugą.

Išlaidų sumažinimas naudojant saulės energijos sistemas

Šildymo sistema gali būti pildoma atsinaujinančią energiją naudojančiais komponentais. Pavyzdžiui, šiluma karštam vandeniui ruošti gali būti gaunama naudojant saulės kolektorių sistemą. Kartu su šiuolaikiniais kondensaciniais katilais galima padengti 60% Jūsų karšto vandens poreikio ir 20% šildymo poreikio. Modernizavimas nėra sudėtingas ir gali padėti jums gerokai sumažinti išlaidas šildymui.

Sužinokite daugiau apie saulės kolektorius «Vaillant»

Visiškas perėjimas prie atsinaujinančių energijos šaltinių

Ieškote alternatyvos, įvertinant kuro kainos pokyčius apsimokančios ilgalaikėje perspektyvoje? Tada atkreipkite dėmesį į atsinaujinančius energijos šaltinius. Tai padės sumažinti daugumą eksploatavimo išlaidų ir apsaugoti aplinką.

Šilumos siurbliai: Jūsų nuosavas elektros energijos šaltinis

Šiuolaikiniai šilumos siurbliai naudoja šilumą iš oro, vandens ar žemės šildymui ir karšto vandens ruošimui. Aplinka užtikrina apie 75 procentus Jums reikalingos energijos. Ši energija yra prieinama neribotais kiekiais ir ištisus metus. Šilumos siurblys yra nekenksmingas aplinkai, nes neišskiria išmetamųjų dujų.

Oras - vanduo šilumos siurblys ypač tinka šildymo sistemos pakeitimui: nereikia jokių papildomų įrangos atnaujinimų. Šilumos konversijos sąnaudos ir pirkimo kaina yra maža. Šilumos siurblio vanduo – vanduo įrengimas taip pat gali kompensuoti kaštus priklausomai nuo Jūsų turto būklės.

Kuo mažesnė reikalinga srauto temperatūra, tuo efektyvesnis yra šilumos siurblys. Todėl Jūsų namuose turėtų būti dideli šildantys paviršiai, kurie skleis šilumą esant žemai šilumnešio temperatūrai. Jūsų namai taip pat turėtų būti gerai izoliuoti, kad būtų užtikrintas energijos taupymas.

Sužinokite daugiau apie šilumos siurblius «Vaillant»

Tinkama šildymo sistema

Nėra standartinio sprendimo tinkamai šildymo sistemai. Bet tai nereiškia, kad sunku rasti sistemą, kuri geriausiai atitiktų Jūsų poreikius. Pasitarkite su montuotojais, dirbančiais su „Vaillant“ įranga. Jie padės Jums įsirengti savo naują šildymo sistemą.

Prašome kreitis Prašome kreitis į mūsų atstovus