Rasti

Šilumos siurbliai oras/vanduo

Oro/vanduo šilumos siurbliai energiją ima iš aplinkos oro. Jie siurbia išorinį orą ir kompresoriaus sukauptą šilumą perduoda šildymui. Po panaudojimo atvėsęs oras išleidžiamas atgal į išorinę aplinką. Šilumos siurbliai oras/vanduo efektyviai dirba su išoriniu oru, kurio temperatūra yra net -20 °C.

Vietoj žemės kolektoriaus, gręžinio ar reikalingo žemės sklypo oro/vandens šilumos siurbliams reikia tik nedidelės lauko bloko montavimo vietos. Šilumos siurblys oras/vanduo suprojektuotas kaip vienas blokas su tik vienu lauko bloku arba kaip kelių blokų kaskadinė sistema. Kelių blokų kaskadinė sistema susideda iš lauko ir vidinio bloko.

Oro/vandens šilumos siurbliams nereikia modifikuoti arba atskirti plotus. Todėl jie idealiai tinka modernizuoti esamus šildymo įrenginius ir nekilnojamąjį turtą su ribotu plotu lauke. Sistemas su oras/vanduo šilumos siurbliais galima nesunkiai išplėsti, pavyzdžiui, saulės kolektoriais ir kondensaciniais katilais. Oras / vanduo šilumos siurbliai yra pigiausias pasirinkimas, tačiau jų galia yra palyginti maža, palyginti su kitų tipų įrenginiais.

Tinkama šildymo Sistema

Standartinio sprendimo ieškant tinkamos šildymo sistemos nėra. Tačiau nėra taip sunku rasti sistemą, atitinkančią jūsų poreikius. Pasikalbėkite su „Vaillant“ šildymo specialistais. Jie gali padėti suplanuoti naują šildymo sistemą.

Raskite montuotoją